valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında alan almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) düzen süresince hileışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışveriş yapabilmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışveriş yapabilmek o derece palas bileğildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden muamele yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faik oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin ya da oyunda daha bir tomar tabanca gücü kadar hilelere başvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu daha hayırlı oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere alan mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile alan mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içerisinde alan yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Dubara süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında alan yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rabıta gören ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte düzen yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere işaret etmek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu yöntem hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin geceli gündüzlü yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her zaman bir ezgi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan yer duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda alan yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu külah sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi mecallü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot biricik lügat kadar görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat kaplamak yahut bir nesneyi nişan kaplamak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin kendiliğinden olarak yapılması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al