Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza sakır sakır giriş fail ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 tarih önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkızılındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkızılındı demeden önce son bir muayene bile arkadaş, kardeş ya da hesabı takip fail yakınlarımızdan muayene esenlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler ekseri kullanıcı adınızı bileğdavranıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkızılışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkızılındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde makam düz linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkızılınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseri Instagram angajmansı istediği yürekin şifrenizi kızılırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir şahsiyet şifrenizi çgörmek yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkızılınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişesen farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkızılınan Instagram Hesabı Nite Geçmiş Cebinır?
Instagram hesabı çkızılınan ya da hacklenen kişiler yürekin ne yazık ki çok ziyade yöntem bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok ziyade dayanak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkızılındı” diyerek aslında özge kişilerin hesabını çalmaya çkızılışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çkızılışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi bileğdavranıştirin ve sadece arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çkızılındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz bileğdavranıştiğinde yahut kullanıcı adınız bileğdavranıştiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi kızılırsınız. Instagram hesabını çdüz saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğdavranıştirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğdavranıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğdavranıştiren sen bileğilsen, hesabını güvene kızıl” ya da kâh “bileğdavranışikliği anlayışsız kızıl” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız fakat ekseri saldırganlar elektronik posta adresini bileğdavranıştirdiği yürekin sizde bu ekran çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu kızıl” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?