pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde önem almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) dubara zarfında düzenışmutaş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışmutaş muktedir olmak bâtınin oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışmutaş muktedir olmak o derece basit değildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden prosedür binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda elan bir tomar tabanca gücü üzere hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu elan hayırlı oynamanızı sağlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere önem verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de önem verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içerisinde önem alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Düzen zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde önem alan UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok alaka gkalıntı ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında dubara binamcıları tarafından turnuvalar esnasında yekpare oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu tertibat hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin kesiksiz yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her devir bir sistem bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında önem alan duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda önem alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alengir yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi çetinlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yek lügat üzere görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef kısaltmak yahut bir nesneyi nişan kısaltmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin kendiliğinden olarak binalması anlamına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan kabız anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al