MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı büsbütün alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden alakadar bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama yevmi yüzlerce vakit dinlenerek belde yanünde İslamiyet’in elan hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından strüktürlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde el dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey hanek ettiriyor. Eserin bu denli müessir başüstüneğu bilinmiş olduğu karınin uygulama ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut gelmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren uygulama bihakkın görülmeye eder. İnternet sitesi büsbütün mobil uyuma iye ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği karınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi devamlı geliştirilmekte ve kullanıma elan şık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde temsil edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

çağ içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Zati uygulama marketlerden baktığınız vakit uygulamanın puanının ve indirilme nicelikının ne denli etkili olduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında bihakkın şiddetli bir iş çıailep insanlara en eksiksiz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo