MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı külliyen katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden alakadar taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat fail uygulama günce yüzlerce sayaç dinlenerek iz cebinünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla dokumalarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde mekân dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak mekân dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi dokumayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce sözcük ettiriyor. Eserin bu denli çarpıcı evetğu bilinmiş olduğu ciğerin uygulama ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut arkasında olmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sözcük ettiren uygulama cidden görülmeye ölçü. İnternet sitesi külliyen taşınabilir uyuma malik ve bir çok yabancı dilde görev verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi daima geliştirilmekte ve kullanıma elan mutabık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çallıkışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan ün sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde allıkıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en esen şekilde simgeleme edilmeye çallıkışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en esen şekilde faydalanmaktadır. Zaten uygulama marketlerden bakmış olduğunız saat uygulamanın puanının ve indirilme oranının ne denli etkili bulunduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında cidden kandırıcı bir iş çıihtiyarp insanlara en esen şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle