Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Tarihi

Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği tarafından 1975 yılında kurulmuştur. şiddetli kalitede eğitim bilimi vermeyi yalnızçlayarak sürdüren ender okullardandır. Okul, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim bilimi vermektedir ve öğrencilerin hem akademik hem bile içtimai becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. Okul vermiş evetğu eğitim bilimi sayesinde bilim adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde koca gösteriş oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , ılımlı ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en yeğin eğitimi yöneltmek bağırsakin en son teknolojik eğitim bilimi vesaitını kullanır. Örneğin, okulda etkileşimli tahtalar, tabletler ve dijital eğitim bilimi yazılımları bulunur. Bu vesait, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini daha müessir ve matrak hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Okul, aynı zamanda öğrencilere kreatif nabız ve mesele çözme yeteneğini vüruttirmeyi yalnızçlar. Bunun bağırsakin okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar tarafından mesele çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini ifade etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân tanır. Ve onların kreatif nabız becerilerini vüruttirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin içtimai ve kültürel becerilerini bile vüruttirmelerine yardımcı evet. Okul, öğrencilere sanat içerikli, sportif ve içtimai etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere berklmalarına imkân tanır. Bu etkinlikler, öğrencilerin içtimai becerilerini vüruttirmelerine yardımcı evet. Ve onların okulda, toplumda daha olumlu bir etki bırakmasına yardımcı evet.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej üste öğrencilerine vatan dışı seyahetleri ve gönül eğitimi kadar ulama eğitim bilimi fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin dünya hakkında bilim sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanışmasına yardımcı evet. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış evetğu gönül eğitiminin etkisiyle ahir yıllarda University of California’da almış evetğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı gönül eğitimi, öğrencilerin dünya hakkında daha bir küme bilim sahibi olmalarına ve farklı gönül ve kültürlerle daha hafif bildirişim kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği tarafından 1975 yılında kurulan ve bugüne kadar kalitesini esirgeyici bir okuldur. Okul, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim bilimi verir ve öğrencilerin hem akademik hem bile içtimai becerilerini vüruttirmelerine odaklanır. En son teknolojik eğitim bilimi vesaitını kullanarak, mesele çözme ve kreatif nabız becerilerini vüruttirmeyi yalnızçlar.
Ayrıca, öğrencilerin içtimai ve kültürel becerilerini bile vüruttirmelerine yardımcı evet. Il dışı ekskursionlar ve gönül eğitimi kadar ulama eğitim bilimi fırsatları da sunar. Biriyi ünlü, çalışmakayırıcıı, sükselı Marifet İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.