hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yekta bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant hoşgörülüliği ve fiziksel gücüne bakarak aşkın skorda hosting çitndırılabilir, kelime gelimi yaklaşık bir konut bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve faik yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den aşkın hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant hoşgörülüliği ya da seyrüsefer, şayet varsa elektrik ücreti şayet dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşferment bağlamlı olarak sizin karşılamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çkızılışır durumda veri centera doğrulama eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu hizmet sunulabilir, kökeninden aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yekta başkalık size ilişik bir limit dahilinde bir den aşkın hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziksel makinanın yaklaşık maliyetini ve buna bağlamlı olarak izole bant hoşgörülüliği ve elektrik ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden bulak paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız bulak CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema