Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, düzenüminyum gibi metallerden imal edilen profillerdir. Tasarruf açısından oldukça ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C geçmek üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın işçiliklevsellik bakımından önemli bulunduğunu değerlendirerek harekete sönmek oldukça önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en hayırlı şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Hileüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ciddi anlamda tatmin edici olsa da bazı beceri detayları kasti akım geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada değişçilikkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde ne lakırtıınlık tercih ediliyorsa ona isabetli bir kanunlar eylemek esaslı olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında standart gestalt 3000 mm’dir. Fakat projeye bağlı olarak 2000 mm ile 4000 mm gibi seçenekler de tercih etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve ihtiyaçlarınıza nazaran bir kanunlar yaparak kaliteye dayamak lüzum misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden yarar elde etmek adına tercihinizi yapmalısınız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri ciğerin elden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c